Dátum: 2024 április 18. (csütörtök) | Andrea, Ilma

RAJNA MIKLÓS KAPUSUNK LETT A HÉT JÁTÉKOSA

A HÉT JÁTÉKOSA: RAJNA MIKLÓS

Rövid időn belül másodszor lett a hét legjobbja az Erste Ligában az UTE kapusa, aki döntő szerepet vállal csapata remek szezonkezdetében és menetelésében.

Kilenc mérkőzés után vezeti az Erste Liga kapusstatisztikáját az UTE első számú hálóőre. Így volt ez már két hete is, amikor először nyerte el A hét játékosa címet, azóta megerősítette ezt a pozíciót, jelenleg 96,54%-on áll, ami kilenc fordulót követően különösen pazar.

A jégen töltött időben is első helyen áll (550 perccel), hiszen végigvédte az összes bajnokit.

Október első hetében az UTE tovább folytatta jó szereplését, előbb 3-1-re győzte le a Csíkszeredát, négy nap múlva 2-1-re a DVTK-t, majd tévés meccsen 4-0-ra a DEAC-ot, Rajna Miklósnak ez utóbbi volt az idei szezon második shotoutja. A lila-fehérek a harmadik helyen állnak a tabellán.

A csíkiak 50, a DVTK és a Debrecen 40-40 lövéssel kínálta meg, mindezekből összesen kettő eredményezett gólt. Heti elismerésünk ennek a remek szériának szól.