Dátum: 2022 augusztus 18. (csütörtök) | Ilona

hírek

AZ ELSŐ JÉG A SZILÁGYI ÚTI JÉGCSARNOKBAN

Számtalan rosszindulatú pletyka, álhír, szándékos hazugság jelent meg az elmúlt időszakban a Szilágyi úti gyakorló jégcsarnokkal, és egyesületünkkel kapcsolatban. Az álhírek jelentős része félbemardt beruházásról, és egyéb tudni vélt visszaélésekről számolnak be.

Az álhírek és hazugságok terjesztői, az összes lehetséges hatóságnál feljelentették az építkezést, és klubunkat. Természetesen - a hatóságok tényszerű megállapítása szerint - az összes feljelentés megalapozatlan hazugságnak bizonyult. 

Örömmel jelentjük, hogy a jégcsarnok közbenső műszaki átadás-átvétele alkalmából a gépészet jelesre vizsgázott, és kíváló jeget készített, valamint arról is örömmel számolunk be, hogy rövidesen folytatódik a következő ütem építése, mivel a Magyar Állam az építkezés további költségeinek fedezetét biztosította.

#HAJRÁLILÁK

 

Képek

Sportnap az atlétáknál című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

UTE az utánpótlásért alapítvány - 1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41