Dátum: 2024 március 19. (kedd) | József, Bánk

Két hazai mérkőzés következik jégkorong csapatunk életében!

Vasárnap, nagy csatában, hosszabbítást követően sikerült legyőznünk a Gyergyói HK együttesét, így jelen pillanatban háromból három győzelmünk van zsinórban a bajnokságban. Most pénteken, 18 órai kezdettel pedig nem más, mint a tabellát vezető Csíkszereda látogat a Megyeri Úti Jégcsarnokba, hétfőn pedig TV-s mérkőzésen, 20 órától a Vasas ellen lépünk pályára.

Eddig a „Szereda” ellen mindössze egy mérkőzést játszottunk, idegenben 5:3-s vereséget szenvedtünk úgy, hogy 1:0-ra vezettünk, majd a harmadik harmadban három perc alatt visszajöttünk egy gólra (4:3). Ellenfelünk egy kilences győzelmi szériában volt hétfőig, amikor is hazai környezetben a Brassó 3:0-ra legyőzte őket.

Mi – mint ahogy azt már jeleztük – zsinórban háromszor nyertünk, így jó formában várjuk a pénteki összecsapást.

Hétfőn pedig – másfél hét után – jön a második Vasas ellen bajnokink. Az elsőn, a Káposztásmegyeri Jégcentrumban 4:1-re győztünk, és ennek a győzelemnek is köszönhetően egy pontra megközelítettük a tabellán előttünk levő DEAC-ot úgy, hogy ők már egy mérkőzéssel többet játszottak.

Mindenkit nagy szeretettel várunk mind a két hazai mérkőzésre.